Aero Life Academy

je soubor programů, které vznikly nalezením analogií mezi podnikáním, létáním a životem.  Každý máme pro svůj „let životem“ trochu jiný stroj – jedinečná osobní genetika, studovali jsme jiné školy, jsme z odlišných rodin, občas nás život profackuje a nakopne. Máme tedy své vlastní životní zkušenosti.  A také vyznáváme různé hodnoty a z toho plynoucí  odlišná rozhodnutí.

Připravili jsme pro vás „výcuc“  poznatků, které jsme získali cestou mnohých pokusů a omylů. Povíme vám, co nás naučila naše psychická i fyzická poranění, co nám pomáhalo zase vstát a znovu vzletět.

Náš současný svět je plný složitostí, vazeb a komplikací. Často je zdrojem těchto složitostí naše hlava, naše  systémy přemýšlení, vztahy a vazby kolem nás. Je velice užitečné mít v těchto systémech jasno.

Když se učíte létat zjistíte, že plno věcí funguje jinak než v bezpečí země. Paní Gravitaci je ÚPLNĚ jedno v co věříte, pokud chcete přežít nezbývá než akceptovat JEJÍ pravidla. Jsou jednoduchá a neúprosně  platná. A my si ukážeme, jak  se principy létání dají plně využívat i na zemi. V každodenním životě, v rodině  i v podnikání.

Aero Life Academy vás provede procesem rozpoznání  a pojmenování vašich klíčových činností, hodnot a vztahů.  Nalezené metriky Vám umožní rozpoznat nakolik jsou pro Vás důležité. A pak je jen krok k určení jednotlivých priorit. Také vám pomůže nalézt sílu k uskutečnění vámi vybraných změn. Tak se  i VY stanete piloty svého života. Je to  sice mazec, ale získaná lehkost umožní létat.

Kdo jednou zažil, jaké je to být nahoře, už nechce zůstat dole.

Aero Life Academy je:

  • nástroj pro získání nadhledu a rovnováhy
  • nástroj pro tvorbu klíčových referencí a metrik
  • nástroj pro odhalení rezerv
  • akcelerátor změny
  • nástroj měření jistoty našich jistot
  • návod jak získat dost síly k provedení změn
  • čili inspirativní cesta, jak se stát pilotem svého života
Nabídka kurzů
nastup

Můj příběh, aneb co mě naučilo létání

Už jako kluk jsem chtěl létat. Rodiče byli zásadně proti. Musel jsem si „pár“ let počkat a splnit si svůj klukovský sen až jako dospělý muž. Překvapivě ani moji manželku nenadchla má touha létat tak jako mne. Její reakce na zahájení mého pilotního výcviku byla (slušně řečeno) velmi emotivní.

Létání mi přineslo další dimenzi.  A také spoustu nadšení a adrenalinu. Každý let byl  posunutí mých limitů o kousek dál. Učil jsem se zpracovávat informace z přístrojů, porovnávat je se smyslovými vjemy a  vše převést do „správných“ a plynulých pohybů řízení letadla.

Letadlo se stalo partnerem, začal jsem jinak vnímat jeho pohyby. Reagovalo na moje zásahy do řízení, ale pokaždé trošku jinak. Asi jako v tanci, jeden sice vede, ale přitom se přizpůsobuje pohybům partnera. Protože hodnocen je vždy pouze celý pár.

Na své první sólo v letadle asi nikdy nezapomenu. Pokud seděl vedle mne instruktor, je přítomna jistota, že on to případně „napraví“. Najednou jsem byl odkázán sám na sebe, svá rozhodnutí a své dovednosti. Když jsem zahlásil na věž „vstup na dráhu a vzlet“, proběhla mi hlavou otázka. A stojí ti ten risk za to?  Stojí !!! Plný plyn, vyšlápnout směrovku, lehce přitáhnout  a jsem ve vzduchu.  Směs radosti, euforie  a hrdosti po úspěšném přistání se ani nedá slovy popsat.

Létání mě proměnilo. Jako manažer jsem chtěl mít všechno pod kontrolou. Ale živly nelze řídit,  můžeme  jen pozorovat jejich projevy. Do mého týmu vstoupila Nejistota. Vím, že ve vzduchu jsem host, tedy přijímám pravidla hostitele. Kdo se chová podle svých pravidel, tomu Gravitace ihned a  nekompromisně ukáže, kdo je tady pánem. Kdo  je však akceptuje  a souzní s nimi, tomu umožní vidět a chápat svět jinak. A tak nenápadně můj tým rozšířila Pokora.

pngpodpis